HAYAT İKSİRİ

Kalıcı ve köklü değişim için cesaret gerekir çünkü bir değişimci risk almadan yaşayamaz. Onun için hayat heyecan ve merak doludur. Gerekirse tehlikelere bile meydan okur.
Değişim nefesini her gün içine çeken değişimci bir şeye ‘ evet’ demişse, ona hayır dedirtmenin yolu yoktur. Değişim rüzgarının sesi, değişimcinin hayat iksiridir.
Hayat her zaman düz bir çizgide gitmez, insanın hayatında virajlar ve engeller vardır. Engelleri bir atlama taşı olarak kullanma ve her dezavantajı avantaja çevirme bir sanattır. İşte bu sanat öğretilmez, değişimin gücü ile kişi tıpkı demirin altına dönüşmesi gibi mucizevi şekilde değişir. Değişim deneyimleri kişiyi her an canlı tutar, böylece değişimci her şüpheye düştüğünde deneyimleri ona gerçek yolda olduğunu gösterir . İlluzyonun buharlaşması ancak bu şekilde olabilir.

Değişimci değişim nefesi ile var oluşunu her an yaşar ve kutlar. Varoluşu yaşamak, deneyimlerin deneyimidir ve tekamülün zirvesidir. Bir yere varmak, sürekli hedef belirleyip mutlu olmaya çalışmak gerçek başarı değildir. Gerçek başarı kendini keşfetmek, değiştirmektir. Kendin olmak ve anı yaşamaktır, böylece zihin aşılır ve sonsuzluğun kapıları açılır.
Değişim okyanusa benzer, o okyanus sizi bilmediğiniz diyarlara götürür. Kendinizin hiç bilmediğiniz derinliklerine dalmak ister misiniz? İç dünyanıza yolculuğa hazır mısınız? Kendinizi GERÇEKTEN KORKMADAN görmeye var mısınız?
O zaman yolculuk başlasın!
Her ay doğada gerçekleşen farkındalık festivallerimizde hem kalabalıkla hem de kendinizle mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Bu coşku dolu yolculuk sizi bambaşka biri yapacak. Nefes teknikleri ile dönüşecek, uyguladığımız özel yöntembilim olan ‘ içsel simya sanatı’ ile tüm bünyeniz onarılacak.
İçsel dünyanızda bir devrim yaratacaksınız. Bu devrim, sizin değişim devriminizdir. En büyük zafer budur!
Gelin Farkındalık Festivallerimize, değişim cennetini BURADA ve ŞİMDİ yaşayın…
Önceki makaleONİKİ ADIMDA BAŞARI FORMULÜ
Sonraki makaleAŞK Gizemini Yaşamak İçin İpuçları
Neval Kütük
Merhaba, 1983 doğumluyum ve Sosyoloji mezunuyum.Değişim Uzmanı olarak Dünya Değişim Akademisi'nde değişim çalışmaları sunmaktayım. İçsel Simya Sanatı üzerinde halen çalışmalar yapmaktayım. 5 yıldır Yoga antrenörlüğü yapmaktayım. Yaklaşık 3 yıldır düzenli olarak yazılar yazıyorum.Değişim ve dönüşümün içsel olduğunu Dünya Değişim Akademisi'nde anladım ve halen çok hızlı, köklü, derin değişimler yaşıyor, deneyimliyorum. Herkesle de paylaşmak istiyorum. Çünkü biliyorum ki birey değişince toplum da değişiyor. Dünya Değişim Akademisi ve her ay düzenlenen Farkındalık Festivalleri bu değişimin kanıtı.Şu an Dünya Değişim Akademisi Ataşehir ve Kozyatağında çalışmalarıma devam ediyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here